SPOTKANIE ODWOŁANE / PRZEŁOŻONE NA INNY TERMIN - Ankieta studencka - czas na zmiany. Zaproszenie na spotkanie z Pełnomocnikiem Rektora ds. Jakości Kształcenia dr hab. n. med. Piotrem Dziechciarzem

Uwaga!

Z przykrością informujemy, że spotkanie zostaje odwołane i przełożone na inny termin w związku z wprowadzonymi środkami ostrożności dotyczącymi rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19.

Informacja znajdująca się poniżej jest nieaktualna.

Czekają nas zmiany w sposobie badania opinii studentów. Ankietę studencką, jaką znali Państwo do tej pory, zastąpi nowy system oparty o aplikację mobilną. Obecnie czekamy na rozstrzygnięcie przetargu i wyłonienie wykonawcy aplikacji. Następnie będziemy musieli przekazać wybranemu wykonawcy nasze uwagi i przedstawić wymagania.

A ponieważ konstruowanie aplikacji przeznaczonej dla studentów bez ich aktywnego udziału mija się z celem zależy mi na tym, by poznać Państwa opinie i oczekiwania odnośnie nowego systemu ankietowania.

Dlatego w imieniu Pełnomocnika Rektora ds. Jakości Kształcenia dr hab. n. med. Piotra Dziechciarza zapraszamy Państwa na spotkanie, które odbędzie się 2 kwietnia 2020 o 13.30 w sali 602 w Rektoracie. Jeżeli starości nie mogą wziąć udziału w spotkaniu, proszę, aby wyznaczyli reprezentantów swojego rocznika.

Z wyrażami szacunku,

Zespół Biura Jakości i Innowacyjności Kształcenia