#1 numer Newslettera CDEM dostępny!

Na stronie CDEM pojawiła się informacja na temat pierwszego numeru Newslettera Centrum Doskonalenia Edukacji Medycznej WUM:

"Szanowni Państwo,

SPOTKANIE ODWOŁANE / PRZEŁOŻONE NA INNY TERMIN - Ankieta studencka - czas na zmiany. Zaproszenie na spotkanie z Pełnomocnikiem Rektora ds. Jakości Kształcenia dr hab. n. med. Piotrem Dziechciarzem

Uwaga!

Z przykrością informujemy, że spotkanie zostaje odwołane i przełożone na inny termin w związku z wprowadzonymi środkami ostrożności dotyczącymi rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19.

Informacja znajdująca się poniżej jest nieaktualna.

LimeSurvey - system ankiet dla pracowników i studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Warszawski Uniwersytet Medyczny od 17 lutego 2020 roku wykupił licencję do systemu ankietowego LimeSurvey.

Czym jest LimeSurvey?

,,LimeSurvey pozwala użytkownikom szybko tworzyć intuicyjne, złożone ankiety dostępne online składające się z pytań i odpowiedzi, które mogą działać bez problemu będąc udostępniane dziesiątkom a nawet tysiącom uczestników. Samo oprogramowanie ankietowe nie wymaga przewodnika dla respondentów biorących udział w badaniu."