LimeSurvey - system ankiet dla pracowników i studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Warszawski Uniwersytet Medyczny od 17 lutego 2020 roku wykupił licencję do systemu ankietowego LimeSurvey.

Czym jest LimeSurvey?

,,LimeSurvey pozwala użytkownikom szybko tworzyć intuicyjne, złożone ankiety dostępne online składające się z pytań i odpowiedzi, które mogą działać bez problemu będąc udostępniane dziesiątkom a nawet tysiącom uczestników. Samo oprogramowanie ankietowe nie wymaga przewodnika dla respondentów biorących udział w badaniu."

Serwis ankietowy LimeSurvey jest ogólnodostępny dla wszystkich chętnych studentów, doktorantów, nauczycieli akademickich oraz pracowników niedydaktycznych WUM.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem korzystania z oprogramowania LimeSurvey - Regulamin

W celu otrzymania uprawnień do tworzenia własnych ankiet, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego:

Instrukcja obsługi systemu ankietowego LimeSurvey - LINK.

Instrukcja tworzenia ankiet - LINK.

W razie pytań, prosimy o kontakt mailowy na adres: ankiety@wum.edu.pl.

Z poważaniem,

Zespół Biura Jakości i Innowacyjności Kształcenia