#1 numer Newslettera CDEM dostępny!

Na stronie CDEM pojawiła się informacja na temat pierwszego numeru Newslettera Centrum Doskonalenia Edukacji Medycznej WUM:

"Szanowni Państwo,

z radością prezentujemy długo wyczekiwany pierwszy numer Newslettera Centrum Doskonalenia Edukacji Medycznej WUM, który już od dziś będzie przekazywany w Wasze ręce co miesiąc. Treści, które chcemy dla Was publikować, to mieszanka aktualnych tematów i przegląd interesujących artykułów związanych z edukacją medyczną.

Newsletter znajduje się pod adresem: http://cdem.wum.edu.pl/pl/strona/newsletter

Zachęcamy do zalogowania, aby mieć z nami stały kontakt i otrzymywać comiesięczne wydanie Newslettera CDEM.

W bieżącym numerze Newslettera znajdziecie:
- Centrum Doskonalenia Edukacji Medycznej: idea utworzenia;
- Plany i strategia działalności CDEM;
- III Forum Akademickie;
- Polecamy do przeczytania: „Medical education and the healthcare system – why does the curriculum need to be reformed?”.

Pamiętajcie też, że jesteśmy do Waszej dyspozycji. Jeśli chcielibyście z nami porozmawiać o działalności CDEM, podzielić się doświadczeniami, ciekawymi pomysłami bądź projektami, zapraszamy Was serdecznie do kontaktu:

Warszawski Uniwersytet Medyczny
ul. Żwirki i Wigury 81 (ZIAM, pok. 22)
(+48 22) 57 20 037

cdem@wum.edu.pl"

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami.

Z wyrazami szacunku,

Zespół Biura Jakości i Innowacyjności Kształcenia